Результатів на сторінку
24
Вид
Площа
Будь-який
330 EUR
7 EUR / m²
For rent
Квартира
Узбережжя, Дуррес
1-кімнатна квартира в Дуррес
1 спальня
1 ванна
45м²
83 000 EUR
1 886 EUR / m²
For sale
Квартира
Узбережжя, Дуррес
Затишна квартира 1+1, 50 м від моря
1 спальня
1 ванна
44м²
125 000 EUR
2 049 EUR / m²
For sale
Квартира
Узбережжя, Дуррес
Квартира біля моря, 61 м²
1 спальня
1 ванна
61м²
330 EUR
6 EUR / m²
For rent
Квартира
Узбережжя, Дуррес
2-кімнатна квартира в Дуррес
2 спальні
1 ванна
55м²
250 EUR
6 EUR / m²
For rent
Квартира
Узбережжя, Дуррес
1-кімнатна квартира в Дуррес
1 спальня
1 ванна
42м²
2 000 000 EUR
2 500 EUR / m²
For sale
Пентхаус
Узбережжя, Дуррес
Готель біля моря — діючий бізнес + земля
18 спальень
18 ванних
800м²
149 000 EUR
1 080 EUR / m²
For sale
Квартира
Узбережжя, Дуррес
Квартира з великою терасою і видом на море
1 спальня
1 ванна
138м²
350 000 EUR
875 EUR / m²
For sale
Будинок
Узбережжя, Дуррес
Великий сімейний будинок у Дурресі
6 спальень
4 ванни
400м²
65 000 EUR
1 327 EUR / m²
For sale
Квартира
Узбережжя, Дуррес
Бюджетна квартира 1+1 у хорошій локації
1 спальня
1 ванна
49м²
135 000 EUR
1 985 EUR / m²
For sale
Квартира
Узбережжя, Дуррес
Квартира біля моря, 68 м²
1 спальня
1 ванна
68м²
77 000 EUR
1 638 EUR / m²
For sale
Квартира
Узбережжя, Дуррес
Простора, стильна студія
1 спальня
1 ванна
47м²
118 000 EUR
1 000 EUR / m²
For sale
Квартира
Узбережжя, Дуррес
Велика квартира 3+1 з двома санвузлами
4 спальні
2 ванни
118м²
150 000 EUR
1 364 EUR / m²
For sale
Квартира
Узбережжя, Дуррес
Квартира 2+1 біля моря з новим ремонтом, р-н Пляж
2 спальні
1 ванна
110м²
66 000 EUR
1 833 EUR / m²
For sale
Квартира
Узбережжя, Дуррес
Студія з панорамними вікнами, 400 м до моря
1 спальня
1 ванна
36м²
78 000 EUR
1 857 EUR / m²
For sale
Квартира
Узбережжя, Дуррес
Квартира 1+1 біля моря, 70 м до пляжу
1 спальня
1 ванна
42м²