Rezultate për faqe
24
Shfaqja
Sipërfaqja
Çfarëdo
330 €
7 € / m²
For rent
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament 1+1 në Durrësi
1 dhomë gjumi
1 banjë
45m²
83 000 €
1886 € / m²
For sale
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament 1+1, 50 m nga deti
1 dhomë gjumi
1 banjë
44m²
125 000 €
2049 € / m²
For sale
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament pranë detit, 61 m²
1 dhomë gjumi
1 banjë
61m²
330 €
6 € / m²
For rent
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament 2+1 në Durrësi
2 dhoma gjumi
1 banjë
55m²
250 €
6 € / m²
For rent
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament 1+1 në Durrësi
1 dhomë gjumi
1 banjë
42m²
2 000 000 €
2500 € / m²
For sale
Penthouse
Bregdeti, Durrësi
Hotel pranë detit — biznes aktiv + tokë
18 dhoma gjumi
18 banja
800m²
149 000 €
1080 € / m²
For sale
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament me tarracë të madhe dhe pamje deti
1 dhomë gjumi
1 banjë
138m²
350 000 €
875 € / m²
For sale
Shtëpi
Bregdeti, Durrësi
Shtëpi familjare e madhe në Durrës
6 dhoma gjumi
4 banja
400m²
65 000 €
1327 € / m²
For sale
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament 1+1 me çmim të përballueshëm
1 dhomë gjumi
1 banjë
49m²
135 000 €
1985 € / m²
For sale
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament pranë detit, 68 m²
1 dhomë gjumi
1 banjë
68m²
77 000 €
1638 € / m²
For sale
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Studio e hapësirshme dhe elegante
1 dhomë gjumi
1 banjë
47m²
118 000 €
1000 € / m²
For sale
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament i madh 3+1 me dy banja
4 dhoma gjumi
2 banja
118m²
150 000 €
1364 € / m²
For sale
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament 2+1 pranë detit me rinovim të ri, lagjja Plazh
2 dhoma gjumi
1 banjë
110m²
66 000 €
1833 € / m²
For sale
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Studio me dritare panoramike, 400 m nga deti
1 dhomë gjumi
1 banjë
36m²
78 000 €
1857 € / m²
For sale
Apartament
Bregdeti, Durrësi
Apartament 1+1 pranë detit, 70 m nga plazhi
1 dhomë gjumi
1 banjë
42m²